logo

ESINE (2014)

EU_flag_progryia_LT-01IMGP0249OLYMPUS DIGITAL CAMERAIMG_4895DSCF4604DSCF3876

Programa Veiklus jaunimas, 4.3 paprogramė Jaunimo paramos sistemos: Jaunimo darbuotojų paramos vizitų projektas “ESINE: tarp-organizacinis mokymasis: įsidarbinimas ir socialinis įsitraukimas per neformalų jaunimo švietimą (Inter-organizational learning: Employability and Social Inclusion through Non-formal Education of young people) (Nr. 550418-YFE1-1-2013-1-LT-YOUTH-Y43c).

Pagrindinis projekto tikslas yra, pasikeičiant darbuotojais ir skatinant tarp-organizacinį mokymąsi, sukurti galimybes, skirtas jaunimo įsidarbinimui ir socialiniam įsitraukimui Lietuvoje ir Latvijoje.

Šis projektas skatina profesionalumą ir asmeninį jaunimo darbuotojų tobulėjimą bei siūlo galimybes susipažinti su kitokia darbine aplinka kitoje šalyje. Darbuotojai, išvykę į kitą šalį, tobulins savo tarp-kultūrinius, kalbinius, komunikacinius, darbo komandoje, projektų valdymo ir kitus įgūdžius, būtinus sėkmingam jaunimo darbuotojui.

Šis projektas tiesiogiai spręs jaunimo nedarbo ir neaktyvaus dalyvavimo visuomenėje problemą, nes tai yra pagrindinės temos, kuriomis bendradarbiaujančios institucijos dalinsis savo patirtimi pusės metų jaunimo darbuotojų mainų metu.

Partneriai:

  • VšĮ “Žinių kodas”, Lietuva
  • NGO “Izglītības inovāciju pārneses centrs”, Latvija

Rezultatai:

Projekto viešinimas:

Prezentacijos: